Līdz šim lielākais “Maxima XXX” piedzīvo ievērojamas pārmaiņas 500 000 + eiro apjomā
“Maxima XXX” veikals t/c “Akropole Rīga” piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – veikals kļuvis vēl mūsdienīgāks, ērtāks un intuitīvāks. Investējot vairāk nekā pusmiljonu eiro, veikalā uzstādītas 33 jaunākās paaudzes pašapkalpošanās kases, palielināta vieta tādām klientu iecienītākajām precēm kā augļiem un dārzeņiem, piena un bakalejas produkcijai, kā arī izveidotas pārdomātākas iepirkšanās zonas.
Rūpējoties par ilgtspējīgākiem risinājumiem, veikalā izvietoti jauni, energoefektīvi ledusskapji un saldēšanas vitrīnas, kas aprīkotas ar mūsdienīgākās aukstuma regulēšanas automātiku, vienlaikus nodrošinot klientiem pārskatāmāku iecienīto produktu izvēli. Tāpat klientiem pieejamas 33 jaunās paaudzes pašapkalpošanās kases, kas ir lielākais skaits Latvijā.
“Nepārtraukti strādājam pie tā, lai iepirkšanās mūsu veikalos kļūtu vēl ērtāka un šis gads nav izņēmums – 2025. gadā veikalu tīkla attīstību esam sākuši tieši ar sava nozīmīgākā veikala ievērojamiem uzlabošanas darbiem. “Maxima XXX” veikalā t/c “Akropole Rīga” esam ieviesuši jaunas inovācijas ar mērķi pilnveidot iepirkšanās pieredzi veikala pircējiem, kā arī atvieglojot veikala darbinieku ikdienu un efektivizējot veikala darbu visos tā posmos. Esam būtiski palielinājuši vietu ikdienā iecienītākajiem produktiem – pienam un piena produktiem, svaigiem augļiem un dārzeņiem, kā arī bakalejas produktiem, vienlaikus nodrošinot intuitīvāku preču atrašanos veikalā. Ceram, ka mūsu klienti novērtēs jaunos uzlabojumus un veikala apmeklējums kļūs vēl patīkamāks,” stāsta Arta Timermane, “Maxima Latvija” tirdzniecības direktore.
Informācija medijiem
Liene Dupate-Ugule
“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja